IV Ogólnopolski Puchar Gminy Obrowo

AWAR  CUP 2020

 

 

            W dniu 7 marca w Obrowie odbył się Ogólnopolski Turniej Karate pod Patronatem Wójta Gminy Obrowo. Organizatorem był Polski Związek Karate Komisja Karate Tradycyjne i Fudokan  wraz z Akademią Karate Tradycyjnego Budo z Obrowa.

           W zawodach brało udział 7  klubów PZK z terenu całej Polski. Zawodnicy z Głubczyn, Jastrowa, Krajenki, Tarnówka, Obrowa , Czernikowa, Osiek nad Wisłą i Torunia. Około 80 zawodników i zawodniczek. Z województwa Kujawsko Pomorskiego startowały dwa kluby. Z Torunia Akademicki Klub Karate Tradycyjnego i z Obrowa Akademia Karate Budo.

 

WYNIKI  ZAWODÓW

 

GRUPA  A  6  lat i młodsi, ur. od 2014 r.

Kata

 

1.Kłosowski Marcel AKT Budo

2.Gawlik Tobiasz  ST Satori


Kihon-Ippon-Kumita

 

1.Kłosowski Marcel  AKT Budo

2.Gawlik Tobiasz  ST Satori

 

 

Kodachi

 

1.Gawlik Tobiasz   ST Satori

2.Kłosowski Marcel   AKT Budo

 

GRUPA  B  7-8 lat ur. 2013 – 2012

 

Ćwiczący od 2019 roku „ Pierwszy Krok”  9 i 8 kyu

Kata:

Dziewczęta

1.Światkowska Wiktoria  AKT Budo

2.Pilarska Barbara   AKT Budo

3.Zielińska Oliwia   AKT Budo

3.Rejmanowska Martyna   AKT Budo

 

Chłopcy

1.Małkiewicz Tymon AKT Budo

2.Piasecki Maciej AKKT Toruń

3.Wasilewski Dominik AKT Budo

 

 

 

Kihon-Ippon-Kumita:

 

 

Dziewczęta

 

1. Pilarska Barbara   AKT Budo

2. Zielińska Oliwia   AKT Budo

3.Zalewczak Oliwia  AKKT Toruń

 

Chłopcy

 

1.Małkiewicz Tymon  AKT Budo

2.Wasilewski Dominik  AKT Budo

3.Piasecki Maciej  AKKT Toruń

 

 

Kodachi

 

Dziewczęta

 

1.Pilarska Barbara AKT Budo

2. Zielińska Oliwia   AKT Budo

3.Cierniak Paulina  AKT Budo

3.Rejmanowska Martyna  AKT Budo

 

Chłopcy

1.Piasecki Maciej  AKKT Toruń

2.Fydryszewski Maciej  AKT Budo

3.Małkiewicz Tymon  AKT Budo

 

ZAAWANSOWANI  7  KYU  I  WYŻEJ

Kata

 

Chłopcy

1.Kowalski Wiktor AKT Budo

2.Rybacki Witold AKT Budo

3.Anusiak Jakub  AKT Budo

3.Wojdowicz Jan  AKKT Toruń

 

Kihon-Ippon-Kumite

 

 

Chłopcy

1.Kowalski Wiktor AKT Budo

2. Rybacki Witold AKT Budo

3.Anusiak Jakub  AKT Budo

3.Wojdowicz Jan  AKKT Toruń

 

Kodachi

 

 

Chłopcy

 

1.Wojdowicz Jan  AKKT Toruń

2. Kowalski Wiktor AKT Budo

3. Rybacki Witold AKT Budo

3. Anusiak Jakub  AKT Budo

 

 

 

GRUPA  C  9-10 lat  ur. 2011-2010

 

 

 

 

ZAAWANSOWANI  7  KYU  I  WYŻEJ

 

Kata:

 

Dziewczęta

 

1.Rzezińska Lena AKT Budo

2.Lewandowska Emilia  AKKT Toruń

3.Czyżewska Zofia  ST Satori

3.Kowalska Lena  AKT Budo

 

Chłopcy

1. Grześkowiak Maksym AKKT Toruń

2. Rybski Wiktor AKT Budo

3. Wycinka Miron AKT Budo

 

Kumite młodzieżowe ISKF,  Jiu-Ippon-kumite

 

Dziewczęta

 

1.Sygnowska Monika   ST Satori

2.Lewandowska Emilia   AKKT Toruń

3.Czyżewska Zofia   ST Satori

3.Kowalska Lena   AKT Budo

 

Chłopcy

1.Grześkowiak Maksym AKKT Toruń

2.Wycinka Miron AKT Budo

3.Rybski Wiktor AKT Budo

 

 

Kodachi:

 

Dziewczęta

 

1.Sygnowska Monika ST Satori 

2.Czyżewska Zofia   ST Satori

3.Rzezińska Lena  AKT Budo

 

 

GRUPA  D - MŁODZIK -  11-12-13 lat  ur. 2009-2008-2007

 

 

 

ZAAWANSOWANI  7  KYU  I  WYŻEJ

 

 

Kata

 

Dziewczęta

 

1.Lewandowska Angelika AKKT Toruń

2.Sygnowska Aleksandra ST Satori

3.Czyżewska Emilia ST Satori

3.Marciniak Amelia AKT Budo

 

Chłopcy 

 

1. Dominik Grześkowiak AKKT Toruń

2.Rybacki Bartosz AKKT Toruń

3. Donczyk Łukasz  AKKT Toruń

3.Donczyk Szymon  AKKT Toruń

 

 Jiu-Ippon-Kumite

 

Dziewczęta

1.Sygnowska Aleksandra ST Satori

2.Mądrzejewska Natalia AKT Budo

3. Marciniak Amelia AKT Budo

3.Lewandowska Angelika AKKT Toruń

 

Chłopcy

1. Donczyk Łukasz  AKKT Toruń

2.Jankowski Aleks  AKKT Toruń

3. Rybacki Bartosz AKT Budo

3.Donczyk Szymon  AKKT Toruń

 

Kumite Shobu Ippon:

Dziewczęta

 

1.Lewandowska Aleksandra AKKT Toruń

2.Lewandowska Emilia AKKT Toruń

3.Kraszewska Małgorzata AKKT Toruń

 

Chłopcy

1.Grześkowiak Dominik AKKT Toruń

2.Grześkowiak Maksym  AKKT Toruń

3.Kowalski Kacper AKT Budo

3.Mazurowski Paweł ST Satori

 

Kodachi:

 

Dziewczęta

1.Marciniak Natalia ST Satori

2.Lewandowska Angelika AKKT Toruń

3.Sygnowska Aleksandra  ST Satori

3.Kraszewska Małgorzata AKKT Toruń

 

Chłopcy

1.Grześkowiak Dominik AKKT Toruń

2.Wojciechowski Marek  AKT Budo

3.Rybacki Bartosz AKT Budo

3.Mazurowski Paweł ST Satori

 

Kata Drużynowe wspólne dla grupy C i D.

 

1.AKKT Toruń  (S. Donczyk ,B. Rybacki, M. Grześkowiak)

2.AKKT Toruń(A. Lewandowska ,Ł. Donczyk , D. Grześkowiak)

 

GRUPA  E I F  –  Juniorzy    14-15 lat ur. 2006-2005

16 – 17 ur. 2004 – 2003 - 2002

Kata:

 

Dziewczęta

 

1.Mazurowska Julia ST Satori

2.Solarek Amelia ST Satori

3.Gerc Zuzanna AKT Budo

 

Chłopcy

1.Leśniewski Kacper AKT Budo

2.Ignaczak Bartosz ST Satori

 

 Shobu-Ippon-Kumite

 

Dziewczęta

 

1.Solarek Amelia ST Satori

2.Solarek Roksana ST Satori

3.Mazurowska Julia ST Satori

3.Krasińska Weronika ST Satori

 

Chłopcy

1.Leśniewski Kacper AKT Budo

2.Ignaczak Bartosz ST Satori

3.Madej Hubert ST Satori

 

Kodachi

 

Dziewczęta

1.Solarek Amelia ST Satori

2.Solarek Roksana ST Satori

3.Mazurowska Julia ST Satori

3.Gerc Zuzanna  AKT Budo

 

Chłopcy

1.Ignaczak Bartosz ST Satori

2. Leśniewski Kacper AKT Budo

3. Madej Hubert ST Satori

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     
                                     

Galeria zdjęć

Strefa użytkownika

 


 

MSiT