PZ KARATE FUDOKAN w likwidacji

W dniach 23.10.-24.10.2009 r. w Łęczycy odbył się III Puchar Polski Dzieci i Młodzików w Karate Fudokan...

WYNIKI

III PUCHARU POLSKI DZIECI i MŁODZIKÓW

w KARATE FUDOKAN

ŁĘCZYCA 24.10.2009r.

 

                                                   

PATRONAT: Senator RP Maciej Grubski, Gen. Sławomir Petelicki, Marszałek Województwa

        Łódzkiego p. Włodzimierz Fisiak, Starosta Powiatu Łęczyckiego p. Wojciech Zdziarski,

        Burmistrz Miasta Łęczyca p. Andrzej Olszewski, Wójt Gminy Łęczyca p. Andrzej Wdowiak

                                     

 

KATEGORIA WIEKOWA DZIECI  ur. w roku 2002r. i młodsi

Dziewczęta

Kata :                                                                          

1. Julia Surmiak – SHOTOKAN Brodnica                              

2. Gabriela Borządek – ZANSHIN Jaktorów                          

3. Oliwia Końpa – SHOTOKAN Brodnica                                

4. Klaudia Kwiatkowska - ZANSHIN Jaktorów                  

Chłopcy

Kata :                                                                          

1. Jakub Rozkosz – KIME Warszawa                                      

2. Wojciech Gogoła – SATORI Jastrowie                              

3. Wojciech Kleszcz – SATORI Jastrowie                            

4. Bartosz Gawlik - SATORI Jastrowie

 

KATEGORIA WIEKOWA DZIECI  ur. w latach 2000-2001

Dziewczęta

Kata :                                                                          Kumite:

1. Iwona Skowrońska – TORA Grodzisk Maz.    1. Zofia Ostrowska – BASSAI Uniejów

2. Patrycja Kowalczyk – BASSAI Uniejów           2. Oliwia Œwistek – SATORI Jastrowie

3. Zuzanna Wojciechowska - ZANSHIN Jaktorów 3. Wiktoria Wicherkiewicz – BASSAI Uniejów

4. Julia Galant – IPPON Łęczyca                         3. Patrycja Kowalczyk - BASSAI Uniejów

Chłopcy

Kata :                                                                          Kumite:

1. Grzegorz Wieczorkowski – IPPON Łęczyca  1. Hubert Skrzypolski – ZANSHIN Jaktorów

2. Dawid Jankowski – Dragon Kolno                2. Dawid Jankowski – Dragon Kolno

3. Jakub Kacprowicz - IPPON Łęczyca              3. Michał Litwinowicz – SATORI Jastrowie

4. Michał WoŸniak – FENIKS Poznań                3. Tomasz Feliksiak - FENIKS Poznań

 

KATEGORIA WIEKOWA DZIECI  ur. w latach 1998-1999 (do 6 kyu).

 

Dziewczęta

Kata :                                                                          Kumite:

1. Aleksandra Kozińska – BASSAI Uniejów          1. Marcelina Końpa – SHOTOKAN Brodnica

2. Aleksandra Galant – IPPON Łęczyca                2. Aleksandra Kozińska – BASSAI Uniejów

3. Paulina Lewandowska – SHOTOKAN Brodnica  3. Patrycja Guraj – ZANSHIN Jaktorów

4. Katarzyna Wojda – KIME Warszawa                3. Paulina Lewandowska- SHOTOKAN Brodnica

 

Chłopcy

Kata :                                                                          Kumite:

1. Marcin Wietecha – Dragon Kolno                1. Michał Kania – TORA Grodzisk Maz.

2. Damian Bazydło – Dragon Kolno                2. Piotr Skowroński – TORA Grodzisk Maz.

3. Piotr Orzechowski – FENIKS Poznań           3. Patryk Kłak – Dragon Poddębice

4. Piotr Skowroński – TORA Grodzisk Maz.     3. Bartłomiej Strzemieczny- ZANSHIN Jaktorów

 

KATEGORIA WIEKOWA DZIECI  ur. w latach 1998-1999 (od 5 kyu).

 

Dziewczęta

Kata :                                                                          Kumite:

1. Zuzanna Reklewska – TORA Grodzisk Maz.  1. Zuzanna Reklewska – TORA Grodzisk Maz.

2. Katarzyna Mróz – Dragon Poddębice            2. Katarzyna Mróz – Dragon Poddębice

3. Jagienka Wójcik – SHOTOKAN Brodnica        3. Jagienka Wójcik – SHOTOKAN Brodnica

4. Zuzanna Rybka – ZANSHIN Jaktorów             4. Zuzanna Rybka – ZANSHIN Jaktorów

 

Chłopcy

Kata :                                                                          Kumite:

1. Jakub Kapica – IPPON Łęczyca                     1. Jakub Domagalski – SHOTOKAN Brodnica

2. Jakub Domagalski – SHOTOKAN Brodnica     2. Jakub Kapica – IPPON Łęczyca

3. Karol Ostrowski – ZANSHIN Jaktorów            3. Karol Ostrowski – ZANSHIN Jaktorów

4. Kamil Ostrowski – ZANSHIN Jaktorów            3. Michał Sierociński – ZANSHIN Jaktorów

 

 

KATEGORIA WIEKOWA MŁODZICY  ur. w latach 1997-1996 (do 6 kyu).

 

Dziewczęta

Kata :                                                                          Kumite:

1. Karolina Smoczyńska  – SHOTOKAN Brodnica   1. Justyna Œwiecik – Dragon Kolno

2. Klaudia Jermacz – Dragon Kolno                       2. Klaudia Jermacz – Dragon Kolno

3. Olga Fiołek – SATORI Jastrowie                         3. Karolina Smoczyńska –SHOTOKAN Brodnica

4. Ewa Kordek – SHOTOKAN Brodnica                   3. Olga Fiołek – SATORI Jastrowie

 

Chłopcy

Kata :                                                                          Kumite:

1. Damian Bienias – Dragon Poddębice                   1. Wojciech Kacprowicz – IPPON Łęczyca

2. Jerzy Niemczyk – FENIKS Poznań                      2. Jerzy Niemczyk – FENIKS Poznań

3. Marcin Pieprzyk – FENIKS Poznań                      3. Norbert Zambrzycki – DRAGON Kolno

4. Bartłomiej Zaborowski – SHOTOKAN Brodnica    3. Marcin Pieprzyk – FENIKS Poznań

                                                                                 

KATEGORIA WIEKOWA MŁODZICY  ur. w latach 1997-1996 (od 5 kyu).

 

Dziewczęta

Kata :                                                                          Kumite:

1. Zuzanna Wójcik  – Dragon Kolno                  1. Marta Domagalska – SHOTOKAN Brodnica

2. Martyna Rogoœ – TORA Grodzisk Maz.          2. Zuzanna Wójcik  – Dragon Kolno

3. Marta Domagalska – SHOTOKAN Brodnica    3. Martyna Rogoœ – TORA Grodzisk Maz.

                                                                                         

 

Chłopcy

Kata :                                                                          Kumite:

1. Bartosz Urbański – DRAGON Kolno              1. Krzysztof Cybulski – SATORI Jastrowie

2. Alan Al-Murtatha – DRAGON Kolno               2. Mateusz Młynarczyk – ZANSHIN Jaktorów

3. Mateusz Młynarczyk – ZANSHIN Jaktorów     3. Bartosz Urbański – DRAGON Kolno

4. Cyryl Szalkowski – SHOTOKAN Brodnica      3. Alan Al-Murtatha – DRAGON Kolno

 

EN-BU   Dziewczynka / Chłopiec

1. DRAGON Poddębice – K Mróz/A. Ciszewski                      

2. SHOTOKAN Brodnica – M. Domagalska /J. Domagalski                        

3. BASSAI Uniejów – W. Wicherkiewicz / K.Jaœkiewicz   

 

KATA DRUŻYNOWE

 

Dziewczęta                                               

1. ZANSHIN Jaktorów – M. Drazikowska / Z. Rybka / O. Skrzypowska.      

2. BASSAI Uniejów – M. Kulesza / P. Kowalczyk/ W. Wicherkiewicz

3. SHOTOKAN Brodnica – Z. Dąbrowska /  P. Lewandowska / M. Końpa                        

4. ZANSHIN Jaktorów – W. Pakuła / A. Tymińska / Z. Wojciechowska     

 

Chłopcy                                              

1. IPPON Łęczyca – J. Kapica / J. Kacprowicz / G. Wieczorkowski 

2. ZANSHIN Jaktorów – M. Młynarczyk / K. Ostrowski/ K. Ostrowski

3. FENIKS Poznań – T. Felisiak / W. Nawrot /  M. WoŸniak

4. SHOTOKAN Brodnica – M. Kołakowski /  J. Głowacki / W. Wilkanowski                    

 

Najlepszymi zawodnikami Pucharu Polski Dzieci i Młodzików w Karate Fudokan zostali:

Zuzanna Reklewska – „TORA” Grodzisk Mazowiecki

Jakub Kapica – ŁKKF „IPPON” Łęczyca

                                                                                 

Puchar Polski Dzieci i Młodzików w Karate Fudokan – Łęczyca 2009 sędziowali:

Sensei Jan Borowski – 4 dan – Poznań

Sensei Maciej Walo – 3 dan – Warszawa/Grodzisk Mazowiecki

Sensei Zbigniew Urbański – 3 dan - Kolno

Sensei Mariusz Gawlik – 3 dan – Jastrowie

Sensei Sylwester Drązikowski – 3 dan – Jaktorów

Sensei Maja Ostrowska – 3 dan – Poddębice/Uniejów

Sensei Irena Kołakowska – 3 dan – Warszawa

Sensei Zbigniew Kocoń – 2 dan – Łęczyca

Sensei Krzysztof Deliœ – 2 dan – Jaktorów

Sensei Konrad Tarczyński – 2 dan – Jaktorów

Sensei Leszek Celmer – 2 dan – Brodnica

Sensei Sylwia Makowska – 1 dan – Poddębice

Sensei Jan Maniak – 1 dan – Poddębice

Sensei Mateusz Gralka – 1 dan – Poddębice

Sensei Michał Mikołowski – 1 dan – Jaktorów

Sensei Zbigniew Pabiszczak – 1 dan – Warszawa